Oferta

Świadczymy usługi w zakresie:

- pełny zakres usług TAXI

- zakupy

- dojazd w 1 strefie bezpłatny

- dowóz i odbiór dzieci z przedszkoli i szkół

- obsługa biur i instytucji

- przesyłki kurierskie

- obsługa imprez okolicznościowych

- odprowadzenie samochodu

- transfery międzymiastowe

- transfery lotniskowe

- bezgotówkowa obsługa firm

- realizacja zleceń ekspresowych

Transfery pasażerów na/z Lotnisk i Dworców PKP i PKS - Kierowcy naszej firmy odbierają pasażerów z lotnisk oraz dworców osobiście. Według wcześniejszych ustaleń kierowca naszej firmy będzie oczekiwał na Państwa bezpośrednio przy wyjściu z sali odpraw w hali przylotów lub w umówionym miejscu dworca. Będzie wyposażony w tabliczkę formatu A4 z imieniem i nazwiskiem, nazwą, bądź z logo firmy.

Transfery osób z/na lotnisko Kraków Balice, Katowice Pyrzowice, Warszawa Okęcie... Wystarczy ustalić dzień i godzinę, a samochód naszej firmy wraz kierowcą będzie oczekiwał pod wskazanym przez Państwa adresem i pomoże w załadunku bagażu, następnie bezpieczenie dowiezie do właściwego portu lotniczego.

Przejazdy międzymiastowe - W umówionym dniu, godzinie, i pod wskazany adres podstawiamy samochód wraz z kierowcą o uzgodnionej ilości miejsc, który zawiezie Państwa pod podany adres w innym mieście. W razie potrzeby, nasz samochód poczeka i odwiezie pasażerów z powrotem. Jeżeli okaże się, że powrót jest zaplanowany za kilka dni, również istnieje możliwość podstawienie samochodu naszej firmy w podane miejsce. Nasze samochody do wyjazdów w dalsze trasy wyposażone są w systemy nawigacji GPS.